Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Warszawa

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Naprawy blacharskie auta to spory stres dla kierowcy i – co tu ukrywać – jego portfela. Usuwanie wgnieceń od zawsze kojarzy się ze szpachlowaniem oraz lakierowaniem, co nie tylko wpływa na pogorszenie wizualnej jakości samochodu, ale też sprawia problemy przy późniejszej sprzedaży. Jeśli Ty także stanąłeś przed dylematem – usuwać czy zostawić – zgłoś się do nas. Oferujemy naprawę wgnieceń karoserii innowacyjną metodą z wykorzystaniem sprężonego powietrza. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Nowoczesne naprawy blacharskie wgnieceń dla Klientów z Warszawy

Usuwanie wgnieceń sprężonym powietrzem to usługa ciesząca się coraz większą popularnością. Przede wszystkim dlatego, że jej zastosowanie pozwala na przywrócenie blachy auta do dawnej świetności. Wykonanie naprawy jest możliwe, jeśli nie mamy do czynienia z odpryskami lakieru – wówczas nawet trudniejsze elementy mogą wyglądać jak dawnej. W Centrum Renowacji zajmujemy się profesjonalną blacharką samochodową dla Klientów z Ursynowa, Wilanowa i Wawra oraz innych dzielnic Warszawy.

Dla kogo przeznaczone jest usuwanie wgnieceń sprężonym powietrzem?

Metoda ta sprawdzi się zwłaszcza w przypadku niewielkich uszkodzeń, np. po gradobiciu, uderzeniu kasztana, niewielkiego kamienia lub gałęzi. Szczególnego potraktowania wymagają te partie auta, w których do uszkodzeń doszło na słupkach lub w miejscach występowania podwójnej blachy – wówczas niezbędne jest dojście do karoserii od wewnątrz, a samo usuwanie wgnieceń bez lakierowania może zostawić niewielkie ryski.

Ile kosztuje i jak długo trwa naprawa wgnieceń karoserii w Centrum Renowacji?

Każda z naszych prac wyceniana jest indywidualnie. Jako fachowcy doskonale wiemy, że każde wgniecenie, nawet na pierwszy rzut oka wyglądające tak samo, jak inne, jest niepowtarzalne. Czas naprawy takich uszkodzeń z zakresu blacharki samochodowej waha się od kilku minut do nawet kilku dni – w zależności od stopnia trudności prac. Jeśli chcesz poznać wstępną wycenę – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem lub wizyty w naszym Centrum w Warce niedaleko Warszawy.

Miałeś drobną kolizję parkingową lub Twoje auto zyskało niemiłą pamiątkę po gradobiciu w postaci wgnieceń na masce albo innym elemencie karoserii? Zamiast inwestować w szpachlowanie – zgłoś się do Centrum Renowacji na ich usuwanie z wykorzystaniem sprężonego powietrza. Zadzwoń już dziś!