Pranie tapicerki i renowacja skóry

Opis usługi CENY JEDNOSTKOWE USŁUG*
Renowacja Tapicerki Skórzanej Samochody małe Samochody średnie Samochody Kombi Vany Busy Suv
Malowanie kierownicy 99,00 zł 99,00 zł 99,00 zł 99,00 zł
Renowacja boczków 147,00 zł 199,00 zł 249,00 zł 349,00 zł
Renowacja fotela 299,00 zł 350,00 zł 400,00 zł 450,00 zł
Renowacja kanapy tylnej 599,00 zł 799,00 zł
Renowacja tapicerki komplet (2 fotele+kanapa) 800,00 zł 900,00 zł 1 250,00 zł 1 450,00 zł
Pranie tapicerki Samochody małe Samochody średnie Samochody duże Vany Busy Suv
Czyszczenie wewnętrznych elementów plastikowych i kokpitu 200-350 zł 250-350 zł 300-350 zł 300-450 zł
Pranie wykładziny dywanowej wnętrza
Pranie bagażnika
Pranie dywaników welurowych
Pranie fotela przedniego – 2 szt.
Pranie kanapy
Pranie tapicerki drzwiowej – 4 szt.
Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej (wszystkie elementy wnętrza wykonane ze skóry) – przy zabrudzeniach wynikających z normalnego użytkowania

Renowacja i czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa, Radom, Grójec

Jeśli szukasz fachowców od renowacji skórzanych foteli samochodowych, malowania kierownicy, czyszczenia wewnętrznych elementów plastikowych i kokpitu lub prania wykładziny dywanowej – jesteś w doskonałym miejscu! W Centrum Renowacji z siedzibą w Warce pod Warszawą oferujemy szybkie, sprawne, tanie i skuteczne usługi związane z renowacją, czyszczeniem oraz naprawą skórzanej tapicerki samochodowej. Dzięki nam Twoje auto będzie wyglądało jak nowe!

Renowacja tapicerki skórzanej – przywrócimy blask Twojego samochodu

Codzienne użytkowanie auta sprawia, że fotele czy tylna kanapa nie wyglądają już atrakcyjnie. Na ich powierzchni często pojawiają się nieestetyczne plamy, przebarwienia czy zarysowania, kokpit już dawno stracił swój blask, a o przyjemnym, charakterystycznym dla nowych i zadbanych aut zapachu można tylko pomarzyć. Na szczęście jest na to sposób – profesjonalne czyszczenie i renowacja skórzanej tapicerki samochodowej!

Renowacja skórzanych foteli samochodowych i nie tylko

Tapicerka w samochodzie wymaga szczególnej pielęgnacji – w Centrum Renowacji doskonale o tym wiemy, dlatego wykonując renowacje tapicerki samochodowej, używamy wyłącznie dedykowanych do tego preparatów oraz samochodowych kosmetyków dobieranych ze względu na rodzaj tapicerki. Dzięki temu możemy zagwarantować najlepsze rezultaty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających motoryzacyjnych miłośników.

Naprawa i czyszczenie tapicerki samochodowej – korzystaj z naszych usług i ciesz się nowym wyglądem skórzanych foteli

Co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego auta? Zajmiemy się renowacją skórzanych foteli samochodowych i tylnej kanapy, dokładnie wyczyścimy wszystkie wewnętrzne elementy, wypierzemy bagażnik, wykładziny oraz tapicerkę drzwiową i dywaniki, a także naprawimy wszelkie uszkodzenia – dziury, przetarcia, pęknięcia. Wykonane przez nas usługi z pewnością zwiększą komfort podróży, a w przypadku sprzedaży samochodu renowacja tapicerki samochodowej – podniesie jego wartość.

Czyszczenie i renowacja tapicerki samochodowej – oferta dla Klientów z Warszawy, Radomia oraz innych miast

Jak działamy? Przede wszystkim profesjonalnie, skutecznie i szybko! Zadzwoń do nas i powiedz, czego potrzebujesz. Przyprowadź samochód do warsztatu w Warce pod Warszawą, pozwól nam przeprowadzić renowacje tapicerki samochodowej i po ustalonym czasie odbierz swoje auto. Zapraszamy do Centrum Renowacji!