Naprawy Lakiernicze

LAKIEROWANIE POJEDYŃCZYCH ELEMENTÓW * : Samochody
MASKA 450 – 850 zł
DACH 450 – 850 zł
TYLNIA KLAPA 450 – 650 zł
DRZWI 400 – 650 zł
BŁOTNIK PRZÓD 350 – 550 zł
BŁOTNIK TYŁ 350 – 550 zł
ZDERZAK PRZÓD 450 – 650 zł
ZDERZAK TYŁ 450 – 650 zł
PRÓG 350 – 450 zł
 
LAKIEROWANIE SPOT (lakierowanie miejscowe, konkretnego naprawa wskazanego miejsca) naprawa do wielkości FORMATU A4
(cena nie uwzględnia prac blacharskich)
Lakierownie 1 element 350 – 450 zł
 
LAKIEROWANIE CAŁEGO AUTA* : Samochody małe Samochody średnie Samochody duże
4500 – 6500 zł 6500 – 8500 zł 8500 – 13500 zł

Lakierowanie elementu samochodu

W Centrum Renowacji dbamy o to, by wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, którzy cenią sobie nienaganny wygląd karoserii. Oferujemy zarówno kompleksowe lakierowanie całości – niezależnie od tego, czy jest to małe, średnie, czy duże auto – jak również lakierowanie elementu samochodu. Odwiedź nasz warsztat zlokalizowany w Warce pod Warszawą i przekonaj się, dlaczego to właśnie tutaj znajdziesz polecanego lakiernika.

Poprawki lakiernicze – oferta dla Klientów z Warki, Radomia i Warszawy

Podczas gradobicia grudka zamarzniętej wody zarysowała dach Twojego kilkuletniego samochodu? A może parę miesięcy temu kupiłeś auto w salonie i na parkingu ktoś zafundował Ci przytarcia na drzwiach? Mnóstwo czynników może uszkodzić lakier na karoserii – kamienie, piasek, inne samochody, gałęzie drzew, słupki oraz tysiące innych. Czasami ostrożna jazda to zwyczajnie za mało, a wyraźne rysy na masce nie prezentują się dobrze. W Centrum Renowacji w Warce położonej niedaleko Warszawy i Radomia możesz liczyć na profesjonalne usługi z zakresu poprawek lakierniczych. Sprawdź cenę lakierowania określonego elementu na naszej stronie!

Profesjonalne lakierowanie karoserii pod Warszawą

Dzięki temu, że nasz warsztat nie jest zlokalizowany w samej Warszawie czy Radomiu, a w Warce położonej niedaleko tych miast, oferujemy korzystniejsze ceny od tamtejszej konkurencji, przy zachowaniu doskonałego standardu usług. Oferujemy w pełni profesjonalne, precyzyjne i dokładne lakierowanie pojedynczych elementów karoserii – na przykład maski, dachu, tylnej klapy, drzwi, błotnika, zderzaka oraz progów. Jeżeli na skutek kolizji na drodze lub wpadki podczas parkowania pojawiło się kilka rys w różnych miejscach na samochodzie, możesz liczyć na poprawki lakiernicze w atrakcyjnej cenie.

Specjaliści od lakiernictwa samochodowego spod Warszawy

Już od wielu lat zajmujemy się lakiernictwem samochodowym, dzięki czemu doskonale wiemy, jak wykonać usługę lakierowania elementu karoserii zarówno w przypadku starszych aut, jak i tych nowych czy klasy premium. Szukasz polecanego lakiernika, który z profesjonalną precyzją zajmie się poprawkami w Twoim oldtimerze? A może potrzebujesz kompleksowego lakierowania całej karoserii, żeby na przykład zmienić jej kolor? Serdecznie zapraszamy do Centrum Renowacji w Warce niedaleko Warszawy i Radomia. Zapoznaj się z cenami poprawek lakierniczych – zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem!


Najczęściej zadawne pytania dotyczące lakierowania samochodu:

  • Lakierowanie elementu samochodu: czy przy uszkodzeniu powłoki lakierniczej zawsze trzeba malować cały element?

Nie, nie zawsze. O konieczności malowania całego elementu decyduje miejsce wystąpienia uszkodzenia.

  • Czy kolor malowanego elementu będzie się różnił od pozostałych części karoserii?

Jeśli występuje konieczność lakierowania całego elementu samochodu nowym kolorem bazowym, to różnica między starym a nowym kolorem może wystąpić, ale nie jest to zasadą. W takich przypadkach zaleca się cieniowanie elementów graniczących z nowo malowanym elementem.

  • Jak dobrać odpowiednio kolor?

Na każdym aucie znajduje się tabliczka znamionowa auta, na której znajdziemy kod koloru karoserii. Niestety w rzeczywistości nie zawsze kod koloru pokrywa się z tym, co mamy w rzeczywistości. W takich przypadkach należy wykonać komputerowy pomiar koloru i dobrać kolor według nowej receptury producenta farby.

Poprawki lakiernicze dla kierowców w Warszawy, Radomia i nie tylko

Szukasz dobrego, polecanegolakiernika, który poprawi wygląd Twojego auta? Zapraszamy do współpracy!