Polerowanie karoserii

Polerowanie standard (korekta lakieru) : 1 Step Fast Cut & Finish Polerowanie w jednym kroku (1 Step Fast Cut & Finish) różnica cenowa wynika z wielkości auta oraz typu lalieru zastosowanego na karoserii przez producenta.
POLEROWANIE CAŁEGO SAMOCHODU, W KTÓREGO SKŁAD WCHODZI: 650 – 1250 zł
mycie samochodu
mycie felg
usuwanie hologramów i drobnych rys
usunięcie owadów i osadów nalotowych
polerowanie karoserii
nabłyszczenie końcowe, aplikacja wosku lub powłoki hydrofobowej
mycie szyb na zewnątrz i wewnątrz
W procesie polerowania bierze udział maszyna polerska o podwójnym skoku mimośrodowym dzięki temu uzyskujemy efekt lustra.
Polerowanie premium (korektylakieru) 3 Step: Różnica cenowa wynika z wielkości auta oraz typu lalieru zastosowanego na karoserii przez producenta.
POLEROWANIE CAŁEGO SAMOCHODU, W KTÓREGO SKŁAD WCHODZI: 850 – 1500 zł
mycie samochodu
mycie felg
usunięcie owadów
usunięcie lotnej rdzy i smoły z karoserii
glinowanie karoserii
polerowanie karoserii
nabłyszczenie końcowe, aplikacja wosku lub powłoki hydrofobowej
konserwacja elementów plastikowych i opon
mycie szyb na zewnątrz i wewnątrz
likwidacja rys z powloki lakieru bezbarwnego
polerowanie dwoma rodzajami past
W procesie polerowania ( korektylakieru ) biorą udział dwie maszyny polerskie o rożnych skokach pracy, dzięki temu uzyskujemy efekt lustra na lakierze gładkiej powłoki karoserii

Polerowanie karoserii – oferta dla Klientów z Radomia oraz okolic

Korekta lakieru pozwala uzyskać efekt nowego auta, które błyszczy niczym nowe, prosto z salonu. Żaden wosk nie może równać się z profesjonalną maszyną polerską – niemożliwe jest zatem uzyskanie wymarzonego rezultatu w domowych warunkach. Chcesz, by Twój samochód lśnił tak, jakby wart był milion dolarów? Zapraszamy do Centrum Renowacji w Warce koło Radomia, gdzie wykonujemy kompleksowe polerowanie karoserii w wariancie standard oraz premium.

Profesjonalne polerowanie samochodu w Warce koło Radomia

Dla naszych Klientów z Radomia oraz okolic przygotowaliśmy dwa warianty oferty polerowania samochodu. W zależności od oczekiwań polecamy wersję standard lub premium. W skład usługi wchodzą takie czynności jak mycie auta i felg, usuwanie hologramów, drobnych rys, owadów oraz najróżniejszych osadów nalotowych, polerowanie karoserii, nabłyszczanie za pomocą specjalistycznych kosmetyków, a także wewnętrzne i zewnętrzne mycie szyb. W wariancie usługi premium jest również usunięcie smoły z karoserii, konserwacja elementów plastikowych, likwidacja rys z powłoki lakieru bezbarwnego oraz zastosowanie dwóch rodzajów past do polerowania. Zapoznaj się z cennikiem!

Dlaczego warto regularnie poddawać samochód polerowaniu?

Efekt korekty lakieru może utrzymywać się nawet do kilku lat. Wszystko jednak zależy od tego, jak pielęgnujesz karoserię niedawno poddaną zabiegowi polerowania. Odpowiednie traktowanie błyszczącej powłoki pozwoli Ci cieszyć się nią dużo dłużej niż w przypadku nieostrożnego obchodzenia się z autem. Warto zatem na przykład pożegnać się z myjnią szczotkową. To, co szkodzi polerowanej karoserii to jednak nie same szczotki, ale drobinki piasku, które po lakierze rozprowadza szczotka. W konsekwencji świeżo wypolerowany samochód zdobią trwałe zarysowania, rujnujące wydatek na specjalistyczny zabieg. Odwiedź Centrum Renowacji i spytaj profesjonalistę o najlepszy sposób na pielęgnację karoserii po polerowaniu. Zapraszamy Klientów z Radomia oraz okolic!

Centrum Renowacji – specjaliści od polerowania karoserii

Doskonale wiemy, co zrobić, by nawet kilkuletnie auto błyszczało jak pojazd, który dopiero wyjechał z salonu. Do pracy wykorzystujemy specjalistyczną maszynę polerską – a w standardzie premium nawet dwie – jak również najwyższej jakości kosmetyki samochodowe, dzięki którym uzyskujemy efekt lustra. Zapewnij swojemu autu gruntowną metamorfozę niczym w salonie urody. Skorzystaj z oferty polerowania karoserii w Centrum Renowacji w Warce, gdzie z łatwością dotrzesz na przykład z Radomia czy Warszawy.