POZNAJ NAS


Centrum Renowacji - Przywracamy blask Twojemu autu poprzez szybkie naprawy blacharsko-lakiernicze i renowacje tapicerskie

Centrum
Renowacji

Jako nieliczni na rynku zawsze zadawaliśmy sobie pytanie:
Czy to da się naprawić?


Przyświecała nam idea przywracania wartości użytkowych i estetycznych wszystkiemu, co wpadnie nam w ręce. Opierając się o wieloletnie doświadczenie, chcielibyśmy nasze usługi dedykować również osobom takim jak Ty.

Z nami właściciele samochodów dokonają napraw blacharsko-lakierniczych i renowacji tapicerskich szybciej i sprawniej niż kiedykolwiek wcześniej.

To nasza pasja, dlatego mocno wykraczamy poza panujące standardy rynku.

Doświadczenie, wieloletnia praktyka i najnowsze technologie, pozwoliły mam wypracować autorskie rozwiązania i metody, które w praktyce okazują się dużo skuteczniejsze. Naprawa jest tańsza i dużo szybsza. Często nawet o kilka dni.

Pracujemy w oparciu o najlepsze materiały i renomowany sprzęt takich firm jak WURTH czy APP. Wszystko po to, abyś otrzymał nowoczesną usługę, która do minimum ograniczy czas, środki i nakład finansowy.

Zrobimy wszystko co potrafimy najlepiej, abyś poczuł się usatysfakcjonowany naszą usługą. Skontaktuj się z nami i niech czyny mówią same za siebie!

Dlaczego Warto?

Są 4 powody dla których warto zostawić samochód u nas:


Oszczędzasz czas i pieniądze

Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej jakości sprzętowi możemy działać w obszarze uszkodzenia. Nie ma konieczności rozbierania auta na części i zostawiania go na 2 dni w warsztacie. Dzięki temu koszt jest nawet kilkukrotnie mniejszy, a efekt trwały i najwyższej jakości.

Uzyskaj efekt i Pozbądź się problemu

Naprawy nigdy nie były szybsze. 90% usterek i szkód naprawiamy na miejscu i to w mniej niż 120 minut. Zapomnij o zostawianiu auta na 3 dni w warsztacie, a co za tym idzie, wszystkich kłopotach w życiu prywatnym i zawodowym jakie niesie za sobą brak auta.

Brak śladów po uszkodzeniu

Demontaż części auta, ich ponowne składanie oraz ręczne"wyklepywanie" karoserii jest bardzo niedokładane i efekt zależy od "ręki" fachowca. U nas to przestaje być problemem ponieważ nie wykonujemy demontażu, a wszelkie prace wykonywane są za pomocą precyzyjnych i niezawodnych urządzeń.

Innowacyjność i wysoka wiedza ekspertów

Pochwalić się produktami i sprzętem Wurth, APP – da się to zrobić na gorszych narzędziach, ale efekt nie będzie taki sam i nie będzie tak trwały..

Poznajmy się i zacznijmy działać:

Jesteś gotowy do działania? Poznaj naszą ofertę i zakres specjalizacji, a następnie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Bardzo cieszymy się, że możemy pomóc również Tobie. Ta praca to nasza pasje i życie, dlatego wszystko co wychodzi z naszego warsztatu jest dopracowanym dziełem sztuki.

Poznaj ofertę